“Zināšanas, kas radikāli maina dzīvi”. AAM kursu noslēgums Pavasara studijā

IMG_3717

Dabīgas laulāto attiecības tiešām maina cilvēku dzīvi. Protams, viss sākas ar motivāciju un gatavību mainīties. Novadot auglības atpazīšanas metodes kursu “Pavasara studijā” (4 dienas x 3 stundas), kopā ar Annu Suhanovu atkal pārliecinājāmies, ka ir vērts.

Šķiet, pats svarīgākais ir panākt, lai lietotājs saprot, ka tā nav “dabīgā kontracepcija” (kaut gan var par to pārvērsties). Dabīgums un kontracepcija ir nesavienojamas lietas, jo aiz kontracepcijas bieži slēpjas bailes. Bet bailes no bērniem, sava ķermeņa vai atbildības nav nekas dabīgs.

AAM paredz būtiskas izmaiņas pasaules uztverē un dzīvesveidā, To vienmēr sakām cilvēkiem atklāti. Jo nav vērts uzsākt bez stipras motivācijas.

Lūk, kādas atsauksmes esam dabūjuši no dažiem “Pavasara studijas” apmeklētājiem:

“Lielāku uzmanību pievēršu tam, kas notiek ar manu ķermeni. Uzzināju, kā saprast savu ciklu, atzīmēt kartē. Patika, ka informāciju pasniedza ne tikai sieviete, bet arī vīrietis no sava viedokļa un skatījuma. Man kā sievietei bija interesanti un forši to iegūt no vīrieša skatu punkta. Visas tēmas bija noderīgas un svarīgas, īpaši patika par uzturu.”

“Manā dzīvē mainījies ir tas, ka esmu sākumi iepazīt sevi, savu ciklu. Patiesībā gandrīz viss, ko uzzināju, bija jaunums, lai gan man jau vairāk ka 40 g. Varēju būt vairāk nodarbību, jo dažām tēmām tikai pieskārāmies.”

“Mēram temperatūru, vīrs nav pilnīgi noliedzošs un negatīvs pret vārdu “mēnešreizes”. Vairs neuzskata,ka tā ir tikai mana darīšana.”

“Ir lielāka drošības sajūta, labāka izpratne, kas notiek manā ķermenī, sajūta, ka spēju kontrolēt un prognozēt savu dzīvi un ciklu. Starp mani un mīļoto pieaugusi uzticēšanās un paļaušanās. Nodarbības varēja būt garākas un vairāk, lai nebūtu tik sasteigtas. Liels paldies par nodarbībām! Šī noteikti ir viena no vērtīgākām lietām, ko esmu apguvusi!”

“Mērķis bija vairāk izprast sevi, bet rezultātā jaunas zināšanas kardināli mainīs uztveri un dzīvi.”

Šīs pēdējais mani īpaši iedvesmo. Tad jau tiešām ir vērts. 

Šis ieraksts tika publicēts Notikumi ar birkām , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s