Kā atjaunot emocionālās saites? (mp3)

customer-relationship

Emocionālo saiti attiecībās ar bērniem var salīdzināt ar atslēgu, kas nodrošina pieeju bērna sirdij. Dažreiz gadās, ka šī ekskluzīvā saite tiek apdraudēta. To var pārraut, piemēram, bērna vilšanās un sāpes, ar ko viņš saskaras pilnīgā vientulībā.

Tims Genars grāmatā “Stiprāks par naidu” raksta, ka bērnībā tēvs-alkoholiķis pakļāva viņu nežēlīgai vardarbībai. Reiz vīrietis tik stipri piekāva dēlu, ka zēns tika aizvests uz slimnīcu ar daudziem lūzumiem. Pavadot slimnīcā ilgus mēnešus, puisis līdz pēdējam cerēja, ka vecāki viņu apciemos. Vēlāk viņš saprata, ka viņi nekad neatnāks un tikai tad viņa dvēseli piepildīja rūgtums un naids. Pārvēršoties par ielas bandas līderi, Tims sapņoja, ka kādreiz viņam pietiks drosmes nogalināt savu tēvu. Tomēr pateicoties Dieva pieskārienam viņa dzīve mainījās un viņš izvēlējās piedot.

tim

Gribas cerēt, ka mūsu bērni ir pasargāti no ciešanām, kas bija jāpiedzīvo mazajam Timam. Tomēr patiesa saite izzūd arī tad, ja šķietami “normālā” ģimenē bērns emocionālā ziņā paliek viens. Daudzi no mums izauga vidē, kur mūsu jūtas nevienam nebija svarīgas, taču nebūt nav obligāti šo traģisko scenāriju atražot. Mēs varam izvēlēties citu ceļu, pievēršoties mūsu bērnu pasaulei un mācoties atjaunot un uzturēt sirds kontaktu ar viņiem.

Šoreiz raidījumā “Mīlestības terapija” – par to, kā atjaunot emocionālās saites ar mūsu bērniem.

Klausies mūs “Radio Marija Latvija” ceturtdienās plkst. 19.45 un sestdienās 21.30. Turpmāk raidījumu ieraksti pieejami tavasirds.com un milestibasmaja.lv.

Šis ieraksts tika publicēts Mīlestības terapija (mp3) ar birkām , , , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s