Kā apgūt mūsu bērnu valodu (mp3)

bored-kids-600x400

Dodoties uz Franciju, būtu dīvaini sagaidīt, ka veikala vai autoostas darbinieki apkalpos mūs latviski. Braucot uz ārzemēm mēs visai pamatoti rēķināmies ar nepieciešamību apgūt vietējo valodu, pielāgoties vietējai specifikai, lai saprastos ar citiem cilvēkiem.

Tajā pašā laikā mēs bieži sūdzamies, ka mūsu bērni mūs nedzird. Ka viņi mums neklausa. Ka viņi mūs nesaprot. Bet vai mēs saprotam viņus? Katrs bērns nāk nevis no citas zemes, bet no citas pasaules. Bērnu pasaulē darbojas cēloņsakarības, ko daudzi pieaugušie sen ir aizmirsuši. Tādēļ mēs izmisīgi cenšamies panākt, lai bērni pāriet mūsu valodā. Tas nav godīgi un izraisa bezjēdzīgas sāpes.

kids-running_300__large

Par laimi mīlestība un cieņa pret bērnu pamudina daudzus pieaugušos pārvarēt savus ierobežojumus un doties aizraujošā ceļojumā ar mērķi satikt savus bērnus sirds līmenī. Šoreiz raidījumā “Mīlestības terapijā” pārrunāsim, kā apgūt mūsu bērnu valodu.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=9VodYv98Lb8&w=560&h=315

 

Klausies mūs “Radio Marija Latvija” ceturtdienās plkst. 19.45 un sestdienās 21.30. Turpmāk raidījumu ieraksti pieejami arī šajā blogā. 

Šis ieraksts tika publicēts Mīlestības terapija (mp3) ar birkām , , , , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s