Piedāvājums par psiholoģisko konsultēšanu Rīgā un Jelgavā

psychotherapy

Reizēm mums dzīvē jāsaskaras ar grūtībām, ko nespējam pārvarēt pašu spēkiem. Tās var būt problēmas attiecībās (laulībā, ģimenē, darbā un tml.) vai arī dažāda veida iekšējas spriedzes, šaubas, bailes… Šādos gadījumos var noderēt psiholoģiska palīdzība.

Daudzi cilvēki Latvijā joprojām skatās uz psiholoģiju ar aizdomām un uzskata, ka “man to nevajag, jo es esmu normāls”.

Taču psiholoģiskā konsultēšana (atšķirībā no psihiatriskas palīdzības) ir domāta tieši veseliem cilvēkiem, kuri noteiktā dzīves posmā piedzīvo grūtības. Un grūtības var gadīties jebkuram normālam cilvēkam.

man_gesturing

Parasti cilvēks saskata savu problēmu iemeslus ārpusē (briesmīgs priekšnieks, vienaldzīgs vīrs, nepaklausīgi bērni, slikta valdība), tomēr risinājums visbiežāk atrodas mūsu sirdī. Mūsu sirds zina, kas būtu jādara, taču mēs pārāk bieži neesam ar to kontaktā.

Bieži vien tas ir tāpēc, ka esam izauguši pasaulē, kur jūtas tiek uzskatītas par kaut ko otršķirīgu, un kur neviens mums nemāca dzīvot saskaņā ar iekšējo sirds balsi.

To var mainīt, ja cilvēks izvēlas (vai vismaz grib izvēlēties) iekšējas dziedināšanas ceļu, kas vienmēr paredz darbu galvenokārt ar sevi pašu.

Start-Psychotherapy

Ka topošais psihologs vēlos paplašināt savu darbību un meklēju jaunus klientus. Ņemot vērā, ka vēl turpinu studijas, varu piedāvāt psiholoģiskas konsultācijas par īpaši draudzīgu atlīdzību. Konsultēju Rīgā (Psiholoģijas un attīstības centrs “Mājas”, Cēsu ielā 8) un Jelgavā (Raiņa ielā 14).

Vairāk informācijas: 29191860, marks@augliba.lv

Šis ieraksts tika publicēts Publikācijas ar birkām , , , , , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

1 Response to Piedāvājums par psiholoģisko konsultēšanu Rīgā un Jelgavā

  1. mamma saka:

    Bieži vien tā arī ir, ka problēma IR ĀRPUSĒ. Tad ir jārisina tā problēma, nevis jāmēğina normālam cilvēkam iestāstīt, ka tā ir viņa problēma. Spilgts piemērs iz Baznīcas dzīves: Rīgas Katoļu ğimnāzijā nomainījās 2 vadības un beidzot ir kārtība. Bet šo ierakstu drośi vien cenzēs un nepubliskos.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s