Kā jūtas Tavs iekšējais bērns?

silent-Girls-disaster-photographer-blonde-blue-eyes-picture

Bērnu, kurš aug veselīgā vidē, raksturo radošums, dabiskums, spontanitāte un liela iekšēja brīvība. Šāds bērns labi zina, ko viņš grib.

Tikai iedomājieties, mūsu dzīvē kaut kad bija periods, kad mēs zinājām, ko gribam! Lai atgriezties pie savas sirds patiesām vēlmēm, sapņiem un ilgām, parasti nepieciešams iekšējas dziedināšanas ceļš. Un tas var turpināties līdz pat mūža beigām.

Mūsu iekšējais bērns labi zina, ko mums dzīvē patiesībā vajag, viņš vēl atceras vecus sapņus un no visiem spēkiem atgādina mums par sevi. Kā? Kaut vai ar neirotisko trauksmi, bailēm, tukšuma un bezizejas sajūtu.

Kāpēc tik nežēlīgi? Jo savādāk mēs atkal neieklausīsimies. Mums taču vienreiz un uz visu mūžu iemācīja, kā vajag, ko nedrīkst, kā mums jādomā, jādzīvo, jāsapņo. Mēs esam aizmirsuši, kas ir spēle. Jo spēle pieder pie bērnu pasaules. Viņi ir spēles meistari, kamēr pieaugušie viņiem neiemācīs, kas ir “pareizi”.

way-to-heart-2

Atcerējos par iekšējo bērnu, gatavojoties semināram “Kad seksualitāte sāp”. Iemesls, kāpēc cilvēkiem laulībā sāp seksuāla joma, nav tikai emocionālo traumu vai vardarbības sekas. Tas var būt kaut kas dziļāks.

Ja esam iesprostojuši savu iekšējo bērnu kādā tumšā kambarī, tad seksuāla joma mūsu dzīvē zaudē savu spēku. Jo seksuāla tuvība starp cilvēkiem, kuri mīl viens otru, ir spēle. Tas ir radošums, fantāzija un prieks. Lai tā “strādātu” uz 100%, mums jāatgriežas pie sava iekšēja bērna, jālūdz viņam piedošana un jāmācās viņā ieklausīties. Mums jāatceras, ka dzīvē (arī ticīga cilvēka dzīvē) eksistē ne tikai “vajag/nedrīkst/jādara tā”, bet arī “gribu”. Protams, ja mēs to gribam.

Kurā brīdī Tev tika iemācīts, ka “gribēt ir slikti”? Ka Tev nav tiesību sapņot? Ka Tev viss jādara “pareizi”? Cilvēks, kurš nav kontaktā ar savu sirdi, nespēj piedzīvot savu seksualitāti tā, kā tas ir paredzēts Dieva plānā. Tu taču atceries – “Tas Kungs uzlūko sirdi”. Tavu sirdi. Un ko uzlūko Tu?

4960303419_531633d1a1_b

Ja vēlies turpināt šo sarunu, ielūdzu Tevi uz semināru “KAD SEKSUALITĀTE SĀP”, kas paredzēts pieaugušiem, kuri vēlas saprast un pārvarēt grūtības seksuālā dzīvē, kā arī izdzīvot savu seksualitāti saskaņā ar kristīgām vērtībām.

Pasākuma laikā pārrunāsim:

  • Kāpēc cilvēkam ir dota seksualitāte?
  • Kā veidojas seksuālie traucējumi?
  • Kādas negatīvas programmas aizved mūs no prieka seksuālā dzīvē?
  • Kā saņemt seksualitātes dziedināšanu un dzīvot svētībā?

Vakara programmā – lekcija, mākslas terapijas elementi, dalīšanās un neparasta saruna par to, kas parasti tiek noklusēts.

Semināru vadīsim mēs kopā ar “Mīlestības Mājas” projekta autori, kristīgo psiholoģi Inu Grasmani.

Seminārs notiks piektdien, 20. augustā, Rīgā, Gustava Zemgala gatvē 48. Sākums – plkst. 18:00. Maksa par semināru 15 EUR.

Pieteikšanās un precīzāka informācija:

29191860 (Marks), marks@augliba.lv

Šis ieraksts tika publicēts Publikācijas ar birkām , , , , , , , , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s