Bērns un sāpes

mad boy

Bērnu nav iespējams pasargāt no sāpēm. Un tas arī nav pieaugušo uzdevums. Šķiet, daudz svarīgāk ir sniegt atbalstu un mīlēt, lai neviena sāpe neatņem viņam saikni ar savu sirdi.

Mūsu bērni dzīvo reālā pasaulē, kur ir daudz naida, ciešanu un netaisnības, tādēļ viņu sirdis tiek ievainotas. Tāpat kā kādreiz tika ievainotas mūsu sirdis. Tas varēja notikt ļoti agri, pat līdz piedzimšanai, jo mammas sāpes ir arī bērna sāpes.

Tur, kur sāpe bloķē bērna attīstību, rodas traucējumi. Bailes, dusmu lēkmes, noslēgtība, robežu neievērošana, biežas slimošanas, grūtības mācīties, atkarības, komunikācijas grūtības ar vienaudžiem vai pieaugušiem. Mūsu izglītības sistēma šādus bērnus atstumj. Viņi nav vajadzīgi, jo ar viņiem ir grūti. Viņu sirds gandrīz nevienam neinteresē, jo sistēma no bērniem prasa galvenokārt paklausību.

labirint01

Šogad man bija iespēja pievienoties “Mīlestības Mājas” komandai, kura grib un prot strādāt ar bērniem, kuri cieš no emocionāliem traucējumiem. Šī ir īpaša vieta, kur darbā ar bērniem un pieaugušiem tiek pielietota oriģinālā metode, kas veiksmīgi integrē psiholoģiju, mākslu un kristīgo ticību, sniedzot cilvēkiem efektīvu atbalstu viņu grūtībās. Iespējams,Mīlestības pedagoģija var palīdzēt arī Tavam bērnam.

Strādājot “Mīlestības Mājā” savam acīm redzēju, ka bērnu stāvoklis būtiski uzlabojas, bet traucējumi atkāpjas. Tas notiek īpaši ātri, ja arī vecāki ir gatavi mainīties un novērst traucējumu cēloņus.

kid

Pašlaik tiek veidota jauna bērnu terapijas grupa, kur bērni (līdz 12 gadiem) saņems mākslas terapiju, mūzikas terapiju, brīvās spēles iemaņas, atmiņas un uztveres trenēšanu, terapeitisku sarunu un garīgu atbalstu. Šajā sezonā grupa darbosies otrdienās no plkst. 15:00-19:00. Pirmā nodarbība būs 15. septembrī. Maksa par vienu reizi – 15 EUR.

friendconflictwide-420x0

Nodarbības notiek “Mīlestības Mājā” (Rīgā, G.Zemgala gatvē 48. ), kas veidojas kā īpaša vieta bērniem un pieaugušiem, kuri izvēlas iekšējas attīstības un dziedināšanas ceļu. Šeit top kristīgs bērnudārzs, darbojas divas bērnu terapijas grupas, notiek dažāda veida semināri (sertificēto auklīšu kursi, 10 soļu Mīlestības pedagoģijas programma vecākiem, semināri par laulāto seksualitāti un tml.). Un tas ir tikai sākums.

Pieteikšanās un vairāk info – 26039700 (Līga), psihologijascmajas@inbox.lv

Šis ieraksts tika publicēts Publikācijas ar birkām , , , , , , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s