Kad seksualitāte sāp

adam-and-eve-450x253

Seksualitāte cilvēkam ir dota kā milzīga dāvana, kas saistīta ar vīrieša un sievietes mīlestību, dzimumidentitāti un dzīvības noslēpumu. Tomēr bieži šī joma tiek ievainota, kas turpmāk mums traucē pieņemt to kā svētību.

Cilvēks veidojas kā seksuāla būtne jau no ieņemšanas brīža, jo seksualitātes attīstība ir nesaraujami saistīta ar dzimumu. Ja cilvēka personība attīstās labvēlīgos apstākļos, tad ar laiku viņš kļūst gatavs arī pilnvērtīgai intīmai dzīvei, kas (atkārtoju vēl un vēl) ir paredzēta kā Dieva svētība mums un mūsu ģimenēm. Taču daudzos gadījumos seksuālā joma tiek ievainota. Tas var būt saistīts ar dažādām vardarbības formām, negatīvām programmām no citiem cilvēkiem, sāpīgām situācijām, kas netika savlaicīgi pārrunātas un atrisinātas. Jāņem vērā arī tas, ka vīriešiem un sievietēm tipiskas grūtības atšķiras. Viss tas pilnā krāšņumā izlien gan attiecībās kopumā, gan (it īpaši) laulības dzīve.

Skaidrs, ka neviens nav mums solījis dzīvi bez problēmām. Stāsts noteikti nav par to, ka intīma dzīve var noritēt bez grūtībām, jo esam tikai cilvēki un gribot negribot ienesam savas vājībās ar seksuālā jomā. Tomēr daudzas grūtības un traucējumus var pārvarēt  pateicoties Dieva mīlestībai un profesionālām zināšanām.

Bankoboev.Ru_uvyadshaya_roza_na_vesennei_zemle

Kā jau minēju, “Mīlestības mājas” komanda veido pilnīgi jaunu un unikālu semināru ciklu par seksualitāti, kas balstās uz kristīgas psiholoģijas priekšstatiem par cilvēku un attiecībām. Pirmais solis bija “Laulāto seksualitāte: dāvana un izaicinājums”, nākamais – “Gods būt vīrietim/Prieks būt sievietei. Kristīgi par dzimumidentitāti”. Šoreiz stāsts būs par seksualitātes ievainojumiem, to izpausmēm un cēloņiem un, protams, arī par iespējām saņemt šīs jomas dziedināšanu.

Seminārs “KAD SEKSUALITĀTE SĀP” paredzēts pieaugušiem, kuri vēlas saprast un pārvarēt grūtības seksuālā dzīvē, kā arī izdzīvot savu seksualitāti saskaņā ar kristīgām vērtībām.

alone-couple-girl-lake-love-sad-Favim.com-49210

Pasākuma laikā pārrunāsim:

  • Kāpēc cilvēkam ir dota seksualitāte?
  • Kā veidojas seksuālie traucējumi?
  • Kādas negatīvas programmas aizved mūs no prieka seksuālā dzīvē?
  • Kā saņemt seksualitātes dziedināšanu un dzīvot svētībā?

Vakara programmā – lekcija, mākslas terapijas elementi, dalīšanās un neparasta saruna par to, kas parasti tiek noklusēts.

Semināru vadīsim mēs kopā ar “Mīlestības Mājas” vadītāju, kristīgo psiholoģi Inu Grasmani.

Seminārs notiks piektdien, 20. augustā, Rīgā, Gustava Zemgala gatvē 48. Sākums – plkst. 18:00. Maksa par semināru 15 EUR.

Pieteikšanās un precīzāka informācija:

29191860 (Marks), marks@augliba.lv

_web_versija

Šis ieraksts tika publicēts Notikumi ar birkām , , , , , , , , , , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s