Gods būt vīrietim/Prieks būt sievietei

6406_1_other_wallpapers_hd_wallpapers_fire-water_fire_water

Vīrietim, kurš ir uzticīgs savam aicinājumam, viss apkārt attīstās. Sievietei, kura ir atklājusi savu misiju, viss apkārt tiek piepildīts ar mieru un mīlestību.

Dieva plānā cilvēks ir radīts kā vīrietis un sieviete. Cilvēka dzimums nav tikai bioloģisks jēdziens, tas aptver visas mūsu dzīves sfēras, un ar to ir saistīts katra cilvēka specifiskais aicinājums.

Vai tas tik ir vienkārši? Patiesībā savas dzimumidentitātes pieņemšana kļūst par izaicinājumu. Reizēm mūsu vīrišķība un sievišķība tiek ievainota pašā saknē. Šādam cilvēkam ir grūti atrast savu vietu dzīvē, veidot attiecības, saprast pašam sevi. Šeit jāpiemin arī dzimumu atšķirības, kas ir kļuvušas par iemeslu daudziem jokiem un anekdotēm, bet arī lielām grūtībām attiecībās.

1359009788214539

Patiesībā sievietes un vīrieši ir tik dažādi, ka būtu vieglāk uzskaitīt to, kas mūs vieno. Visi esam radīti pēc Dieva tēla. Ar to kopīgais beidzas. Ar šo semināru mēs vēlamies turpināt iesākto sarunu par cilvēka seksualitāti, dzimumu, ķermeni, jūtām un sirdi saskaņā ar kristīgu pasaules uztveri.

Seminārs “ GODS BŪT VĪRIETIM/PRIEKS BŪT SIEVIETEI” ir paredzēts pieaugušiem, kuri vēlas izdzīvot savu dzimumidentitāti saskaņā ar kristīgām vērtībām. Pasākuma laikā pārrunāsim:

  • kas ir vīrieša un sievietes misija,
  • kāpēc dzimumidentitāte tiek ievainota,
  • kā atklāt sievišķības un vīrišķības spēku,
  • kā beidzot saprast vīriešus/sievietes.

man-walking-with-shadow-lane-erickson

Vakara programmā – lekcija, mākslas terapijas elementi, dalīšanās un atklāta saruna kristīgā vidē par pašu svarīgāko. Semināru vadīsim kopā ar kristīgo psiholoģi Līgu Ruttuli.

Seminārs notiks piektdien, 12. jūnijā, Rīgā, Gustava Zemgala gatvē 48. Sākums – plkst. 18:00. Maksa par semināru 15 EUR.

Pieteikšanās un precīzāka informācija: 29191860 (Marks), marks@augliba.lv

web-seminars-dzimumidentitate

Šis ieraksts tika publicēts Notikumi ar birkām , , , , , , , , , , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s