Kāpēc ir vērts noticēt saviem talantiem? (mp3)

Vecās Derības stāsts par Jāzepu apraksta to, kā cilvēks nonāk briesmīgā krīzes situācijā, taču neļauj sevi salauzt, iegūst pieredzi, atrod risinājumus un realizē savu unikālo aicinājumu par spīti visiem šķēršļiem. Šķiet, viena no Jāzepa veiksmes atslēgām ir nopietna izturēšanās pret saviem talantiem.

Paradoksālā kārtā talanti Jāzepam bija tikai divi – sapņu tulkošana un prasme valdīt pār īpašumu un struktūrām. Kā arī paļāvība uz Dievu, kas ir visu mūsu talantu līdzautors. Jāzeps iedvesmo ar spēju koncentrēties uz tā, kas patiešam ir svarīgs. Rezultātā viņš tiek svētīts visās dzīves jomās, kas nav brīnums, jo “katram, kam ir, tiks dots, un tam būs pārpilnībā; bet no tā, kam nav, tiks atņemts arī tas, kas viņam šķietami ir.”

Cilvēks, kurš uzticas saviem talantiem un sāk tos attīstīt, drīz vien spēj saskatīt arī nākamo soli. Un tā pamazām viņš virzās pie savas misijas realizēšanas virs šīs zemes. Šāds cilvēks ieklausās savā sirds balsī, tādēļ viņa dzīvi piepilda jēga. Šāds cilvēks aizrauj un iedvesmo. Daudz traģiskāk ir tad, ja mēs savus talantus nepazīstam, vai arī tos nelietojam, kam apakšā parasti ir bailes.

WDF_801347

Šoreiz raidījumā “Mīlestības terapija” – par talantu nozīmi cilvēka dzīvē un par to, kāpēc nav vērts tos ignorēt.

Klausies mūs “Radio Marija Latvija” ceturtdienās plkst. 19.45 un sestdienās 21.30. Turpmāk raidījumu ieraksti pieejami tavasirds.com un milestibasmaja.lv.

Šis ieraksts tika publicēts Mīlestības terapija (mp3) ar birkām , , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s