Psihoterapijas iespēja Rīgā un Jelgavā

Kas ir psihoterapija? Kāda ir tās būtība un kas ved pie labam pārmaiņām? Kas notiek psihoterapijas ietvaros? Droši vien katram terapeitam un klientam ir savs redzējums. Viens no mūsdienu klasiķiem Aleksandrs Aleksejčiks saka, ka psihoterapija ir dvēseles ārstēšana ar dvēseli.

Atšķirībā no psiholoģiskās konsultēšanas psihoterapija parasti ir ilgstošs process, kas vērsts uz dziļām dvēseliskām pārmaiņām. Tas ir ieguldījums, investīcija sevī, savā sirdī, bet caur to arī attiecībās ar visu pasauli.

Cilvēkam, kurš uzsāk psihoterapijas kursu, var pat nebūt konkrēts pasūtījums. Daudzi vienkārši saka, ka cieš no iekšēja tukšuma vai citiem līdzīgiem traucējumiem. Kaut kas ir sakrājies, un to pagaidām grūti izteikt vārdos. Reizēm mēs esam iestrēguši vientulībā vai neveselīgās attiecībās. Reizēm mums vienkārši ir slikti. Iemesli var būt dažādi, tomēr patiesa satikšanās dvēseles līmenī vienmēr ir dziedinoša.

Ka topošais eksistenciālais psihoterapeits vēlos paplašināt savu privātpraksi un meklēju jaunus klientus. Ņemot vērā, ka esmu studiju procesā, varu piedāvāt konsultācijas par salīdzinoši draudzīgu atlīdzību. Konsultēju Rīgā (Mārupes iela 16) un Jelgavā (Raiņa ielā 14).

Vairāk informācijas: 29191860, marks@augliba.lv

Šis ieraksts tika publicēts Publikācijas ar birkām , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s