“Mīlestības terapija”: par iekšējo kambari (mp3)

chasm1024

Katram cilvēkam dziļi iekšā ir apslēpta istaba. Iekšējais kambaris sirds dziļumos. Tikai tur varam sadzirdēt savu vienreizējo balsi un atklāt to, kas esam.

Šajā iekšējā kambarī varam iepazīt, ko mēs patiesībā gribam, un kāds ir Dieva plāns attiecībā uz mūsu dzīvi. Tajā ir iekšēja spēka un radošuma avots, kas ļauj piepildīt savu unikālo aicinājumu.

Esmu pārliecināts, ka laulība vai konsekrēta dzīve ir tikai viena cilvēka aicinājuma plakne. Aicinājums ir arī aktīva līdzdalība pasaules pārveidošanā caur radošu darbību. Cilvēki, kuriem ir izdevies atklāt savu profesionālo vai garīgo aicinājumu, izstaro mieru un iedvesmo.

Chasm_Port_Villa_Vanuatu

Tāds, piemēram, ir Niks Vijčičs, ko uzskatu par vienu no saviem dzīves skolotājiem. Vīrietis, kurš retas slimības dēļ piedzima bez rokām un kājām, izgāja cauri izmisuma un bezcerības tuksnesim, atklājot, ka viņa aicinājums ir palīdzēt tiem, kuriem ir rokas un kājās, bet nav cerības.

NickVujicic2

Paļauties uz šo iekšējo balsi ir risks, jo mēs esam iemācījušies to ignorēt. Mēs baidāmies sapņot. Turklāt mums ir kredītsaistības. Napoleons Hills vienā no savam grāmatām raksta, ka miljoniem cilvēku neseko savai iekšējai balsij, jo baidās no nabadzības, kaut gan lielākoties tāpat dzīvo nabadzībā.

crossing_the_chasm

Tomēr aiziet no iekšēja kambara nesodīti nav iespējams, jo tad šī balss izpaužas caur nemieru, tukšumu un citiem dvēseliskiem traucējumiem. Tā vēlas, lai mēs atgrieztos pie sevis un dzīvotu savu, nevis svešu dzīvi.

Klausies raidījumu šeit.

Raidījums skan “Radio Marija” ēterā trešdienās plkst. 14:00 un 21:30.

 

Šis ieraksts tika publicēts Mīlestības terapija (mp3) ar birkām , , , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s