Komentārs par apcelšanu LTV raidījumā “Klase”

untitled

Šis gads sācies ar interesantu eksperimentu – komentāra sniegšanu LTV raidījumam “Klase” par apcelšanas pieredzi skolēnu vidū.

Raidījuma ieraksts pieejams šeit

Šis ir pirmais raidījums no cikla, kas veltīts skolas dzīves realitātei caur konkrētu cilvēku stāstiem. Sižeta galvenā varone – vidusskolniece Līva, kura šobrīd mācās Rīgas Raiņa 8. vakara vidusskolas 12. klasē un ir piedzīvojusi piecu skolu nomaiņu. Pamatskolas laikā ir bastojusi stundas un cietusi no skolasbiedru pāridarījumiem.

Raidījumā ierakstā piedalījies arī Dailes teātra aktieris Dainis Grūbe, vairākkārtējais «Spēlmaņu nakts» balvu ieguvējs, kurš savulaik atstāts uz otru gadu, kā arī divreiz gandrīz izmests no skolas. Abi varoņi tiekas Dailes teātra gaiteņos un godīgi sarunājas par to, ko nozīmē būt varmākam un upurim.

Mans sniegums projektam ir “eksperta” komentārs, skatiens no malas. Nelabprāt uzņēmos eksperta un komentētāja lomu, jo tajā grūti iztikt bez liekvārdības un vispārinājumiem. Tomēr… televīzija, jauns projekts jauniešiem, Līvas stāsts… tas viss mani uzrunāja. Ceru, ka gala produkts uzrunās arī projekta auditoriju – pašus skolēnus un viņu vecākus.

 

Šis ieraksts tika publicēts Publikācijas. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s