Sieviete nevar apprecēties (mp3)

73407388_4358914_E66767D01D48E098EDF70981EEB3F

Dzimtas lāsts? Neparasta izvēle? Varbūt, vienkārši neveiksme? Daudzas sievietes mūsdienās nevar satikt “īsto cilvēku” un nodibināt ģimeni.

Visbiežāk iekšējais bloks saistīts ar smagu pieredzi attiecībās ar kādu svarīgu vīrieti, piemēram, tēvu. Jāatzīst, ka daudzām sievietēm vispār nav pozitīvas pieķeršanas pieredzes vīrietim, tātad, nav paša pamata.

Protams, sievišķību izposta vardarbība un vienaldzība, bet reizēm – arī pārspīlēta uzmanība, kas meiteni infantilizē, traucē nobriest.

Iespējams, vistraģiskākais ir būt “nepamanītam bērnam”. Meitene, kura palika nepamanīta, un par kuras vajadzībām neviens ģimenē nav rūpējies, iemācās palikt “pelēka” un nepamanāma arī dzīvē. Vai arī pretēji – viņa cīnās un konkurē ar vīriešiem vai arī tos pavedina, lai “atbruņotu”, pakļautu kontrolei. Plašāk par to raidījumā:

Šoreiz raidījumā “Mīlestības terapija” ar kolēģiem Inu Grasmani un Līgu Ruttuli sarunājamies par šķēršļiem, kas traucē sievietēm veidot attiecības.

Klausies mūs “Radio Marija Latvija” ceturtdienās plkst. 20:00. Turpmāk raidījumu ieraksti pieejami tavasirds.com un milestibasmaja.lv.

Šis ieraksts tika publicēts Mīlestības terapija (mp3) ar birkām , , , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s