Kā sadraudzēties ar prieku (mp3)

happiness_in_bubbles_by_reinkarnationen

Ja Tavā dzīvē netrūkst veselīga prieka, tālāk vari nelasīt. Šis raidījums noteikti nav domāts Tev. Tomēr daudzi ilgojas pēc prieka, bet to neiegūst.

Terapeita kabinetā visai bieži skan frāze – “es vairs nejūtu prieku”. Prieku pazaudēt ir viegli. Traģiskā kārtā daudziem pat nav prieka pieredzes. Protams, prieku var imitēt, apreibinoties ar alkoholu, seksu, darbu, līdzatkarību, slimīgu reliģiozitāti un tml. Bet kaut kur dziļi sirdī mēs apzināmies, ka tas nav fair play.

Viens no ceļiem pie patiesa prieka ir atvērtība visam, kas ir. Nevar saglabāt prieku, pasargājot sevi no ciešanām un ierobežojumiem. Nevar dzīvot viegli, cenšoties kontrolēt nekontrolējamo. Nevar palikt priekā, kultivējot sevī dusmas, mazvērtību vai nomāktību.

Prieks rodas ceļā. Izvēloties palikt četros stūros, rodas tikai aprobežotība.

Prieks ir būt savā vietā. Prieks ir cīnīties par aicinājumu, maksājot par to pat augstu cenu. Prieks ir atklāt savu unikālo jēgu un uzdrīkstēties. Prieks ir atlaist prieku tumsas brīžos, lai vēlāk to atgūtu.

Šoreiz raidījumā “Mīlestības terapija” ar kolēģiem Inu Grasmani un Līgu Ruttuli sarunājamies par prieku un veidiem, kā to iegūt.

Klausies mūs “Radio Marija Latvija” ceturtdienās plkst. 20:00. Turpmāk raidījumu ieraksti pieejami tavasirds.com un milestibasmaja.lv.

Šis ieraksts tika publicēts Mīlestības terapija (mp3) ar birkām , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s