Kā tikt pāri aizvainojumam? (mp3)

5139

Aizvainojums var būt signāls par nepieņemamu attieksmi vai situāciju, robežu pārkāpšanu, nepieciešamību sevi aizstāvēt. Tomēr tas mēdz pārvērsties arī par bezcerīgu sprostu, kas tur cilvēku pie pagātnes, neļaujot dzīvot saskaņā ar Dievu, sevi un apkārtējiem.

 

Parasti aizvainojuma pamatā ir neapmierinātas gaidas. Tas, uz ko cerējām, nav piepildījies. Cilvēki, dzīve, apstākļi, Dievs mūs pievīla. Pasaules nepilnība un netaisnība kļūst neciešama. Sliktie politiķi, sliktais laiks aiz loga, sliktā un nepareiza sabiedrība… Bet varbūt viss ir vienkāršāk? Varbūt esmu izvirzījis šai dzīvei pārāk augstas prasības? Kas man traucē izlīgt ar to šajā dzīvē, kas, manuprāt, ir nepilnīgs? Kādu labumu es iegūstu, paliekot aizvainojumā gadiem ilgi?

Šoreiz raidījumā “Mīlestības terapija” ar kolēģiem Inu Grasmani un Līgu Ruttuli apspriežam to, kas ir aizvainojums, un kā var to pārvarēt.

Klausies mūs “Radio Marija Latvija” piektdienās plkst. 20:00. Turpmāk raidījumu ieraksti pieejami tavasirds.com un milestibasmaja.lv.

Mūsu iepriekšējais raidījums par aizvainojumu pieejams šeit.

Šis ieraksts tika publicēts Mīlestības terapija (mp3) ar birkām , , , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s