Palīdzēt bērnam mācīties caur mākslu (mp3)

Tips on Kids Arts

Ja bērnam nepadodas mācības, pieaugušie bieži saka – slinkums. Vienkāršas atbildes šādos gadījumos ir visai izdevīgas, jo ļauj vienlaicīgi “visu izskaidrot” un atbrīvot sevi no jebkādas atbildības. Daudz grūtāk, bet produktīvāk ir atrast unikālu pieeju, kas der tieši šim bērnam.

Nenoliedzami, pastāv desmitiem iemeslu, kāpēc bērniem rodas problēmas skolā vai mācību procesā vispār. Tās var būt saistītas arī ar slimībām vai nopietniem attīstības traucējumiem. Taču ir gadījumi, kad bērnam traucē mācīties tīri psiholoģiskas problēmas. Un šo iemeslu kopumu parasti arī pasludina par “slinkumu”.

Vienmēr ir vērts pacīnīties par savu bērnu un viņa ieinteresētību mācībās, pameklēt resursus un radošu potenciālu, kas pieejams bērnu dvēselēs . Šajā ceļā vecākiem un pedagogiem var palīdzēt dažādas mākslas metodes.

Šoreiz raidījumā “Mīlestības terapija” kopā ar Inu Grasmani un Līgu Ruttuli apspriežam to, kā var palīdzēt bērnam mācīties, izmantojot dažādas ar mākslu saistītas metodes.

Klausies mūs “Radio Marija Latvija” piektdienās plkst. 20:00. Turpmāk raidījumu ieraksti pieejami tavasirds.com un milestibasmaja.lv.

Šis ieraksts tika publicēts Mīlestības terapija (mp3) ar birkām , , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s