Kā atgūt tēvišķību (mp3)

5b3b192d146aebd3c68151c3fcae7a8b

“Bērniem namu uzceļ tēva svētība, bet mātes lāsts izceļ ar pamatiem”. Sīraha dēla grāmatas autors jau sensenos laikos zinājis to, ko apstiprina mūsdienu psiholoģija.

Svētība nav tikai simboliska roku uzlikšana uz galvas vai cits reliģisks žests. Svētība ir attieksme kā tāda, dzīves nostāja, tādēļ tā attiecas uz visiem. Garīgie likumi darbojas neatkarīgi no cilvēka ticības vai neticības. Būtu grūti pārvērtēt tēva nozīmi cilvēka dzīvē.

Grūti runāt par tēva svētību, ja viņš dzer, rīkojas vardarbīgi vai ir vienaldzīgs. Vai arī izvirza bērnam neadekvātas prasības, kuras dēls vai meita nespēj izpildīt nemūžam (kaut gan ļoti cenšas, reizēm līdz kapa malai). Kur tad paliek Dieva apsolītā brīvība? Vai cilvēks ir savas dzimtas bagāžas ķīlnieks? Nē, ja izvēlas pārmaiņu ceļu.

Brīnumi sākas tajā brīdi, kad cilvēks ar ievainotu sirdi sāk sniegt citiem to, kā viņam nav un tīri cilvēciski nevar būt. Vīrietis vai sieviete, kas atklāj savu iekšējo balsi, vairs nav pagātnes sāpju vergs. Cilvēks, kurš pieņem un apzinās savu aicinājumu, pats kļūst par svētību citiem.

shutterstock_184282514

Šoreiz raidījumā “Mīlestības terapija” – par tēviem, tēvišķību un pagātnes sāpju dziedināšanu, kas tik ļoti nepieciešama mūsdienu vīrietim.

Klausies mūs “Radio Marija Latvija” piektdienās plkst. 20:00. Turpmāk raidījumu ieraksti pieejami tavasirds.com un milestibasmaja.lv.

Šis ieraksts tika publicēts Mīlestības terapija (mp3) ar birkām , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s