Depresijas labirintos (mp3)

aee44fc32e47f07b5fe3050745ad94ac_L

Depresiju var saprast dažādi. Par tās izcelsmi un pārvarēšanu pastāv daudz teoriju. Skaidrs ir tas, ka tā ir smaga dvēseles slimība, ar ko cilvēks bieži nespēj tikt galā pats.

Iespējams, mūsu sabiedrībā depresija sasniedz epidēmijas apmērus. Daudzi cilvēki, diemžēl, nekad nemeklē atbalstu, turpinot izlikties, ka viss ir kārtībā. Šķiet, situāciju apgrūtina arī aizspriedums par to, ka depresija ir kaut kas nenopietns. Slikts garastāvoklis. Vienkārši skumjas. Viss pāries. Vajag tikai “saņemties”.

Vēl viens destruktīvs uzstādījums – ticīgie cilvēki ar depresiju neslimo. Mums taču vienmēr jābūt priecīgiem. Tomēr ticība no depresijas nepasarga. Tāpat kā no daudzām citām problēmām dzīvē. Pravietis Elijs aiziet uz tuksnesī un saka, ka vairs negrib dzīvot. Kristus savu ciešanu laikā lūdzas ar 22.psalma vārdiem: “Mans Dievs, mans Dievs, kāpēc Tu mani atstāji?..”

MHG038_silhouette-beach-chronic-depression_FS

Šoreiz raidījums “Mīlestības terapija” veltīts pārdomām par to, kas ir depresija ticīga cilvēka dzīvē, par to tā stāsta, un kā virzīties uz labām pārmaiņām.

Klausies mūs „Radio Marija Latvija” trešdienās plkst. 14:00 un 21:30. Turpmāk ieraksts pieejams arī šajā blogā.

Šis ieraksts tika publicēts Mīlestības terapija (mp3) ar birkām , , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s