Seksualitāte: dāvana, nevis sods (mp3)

6921959-romantic-pictures

Kāda semināra laikā dalībniekiem tika piedāvāts izvēlēties priekšmetus un bildes, kas vislabāk attēlo viņu seksualitāti. Ar lietu un tēlu palīdzību katrs izveidoja savu unikālo stāstu, kas lielā mērā atklāja šī cilvēka sirds būtību. Atlika vien brīnīties par dažādību.

Tava seksualitāte nav tikai stāsts par to, kas notiek gultā. Tā skar visas tavas dzīves jomas, tā parāda, kā tu jūties, būdams vīrietis vai sieviete, vai tu saskati savu vietu zem saules. Viena no tipiskām kļūdām ir seksualitātes atdalīšana no pārējiem personības aspektiem. Šī ir mūsdienu Rietumu kultūras traģēdija. Cilvēka ķermeniskumam nevar pieiet tīri tehniski, nemaz nerunājot par dvēseles lietām.

Mūsu seksualitāte ir cieši saistīta ar identitāti un tās veselību. Vai es zinu, kas es esmu, kāds ir mans aicinājums? Vai es uzdrīkstos šim aicinājumam sekot? Vai esmu atbildīgs par savu sirdi (vai atbildu uz saviem sirds pamudinājumiem)? Cilvēks, kurš neiet ceļu, ko Dievs ir ierakstījis viņa dvēselē, nevar pilnībā izdzīvot arī savu seksualitāti.

Šoreiz raidījums „Mīlestības terapija” veltīts cilvēka seksualitātes dāvanai.

10-romantic-german-phrases-impress-crush

Klausies raidījumu šeit

PIESAKIES uz semināru “Laulāto seksualitāte: dāvana un izaicinājums”! Vairāk informācijas šeit

laulatoseksualitate

 

 

Šis ieraksts tika publicēts Mīlestības terapija (mp3) ar birkām , , , , , , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s