Emocionālās un radošās attīstības grupa bērniem. Piedāvājums vasaras brīvlaikam

Child Girl Making Heart with Hands HD Wallpaper

Laiks ir Dieva dāvana cilvēkam. Tā ir arī visvērtīgākā valūta pasaulē. Emocionālās un radošās attīstības grupa „Mīlestības mājā” ir labs veids ieguldīt bērna attīstībā un nodrošināt viņam saturīgu laika pavadīšanu vasaras brīvdienās.

Šī jaunā grupa paredzēta sākumskolas vecuma bērniem, kuri vēlas doties aizraujošā ceļojumā savas sirds meklējumos. Darbā ar bērniem un pieaugušiem „Mīlestības mājā” tiek izmantota Mīlestības terapija. Tā ir oriģinālā metode, kas veiksmīgi integrē psiholoģiju, mākslu un kristīgo ticību, sniedzot cilvēkiem atbalstu viņu emocionālās grūtībās un potenciāla atklāšanā.

Kāds tam mērķis?

Nodarbību mērķis ir atjaunot un stiprināt bērna saikni ar savu radošo potenciālu un caur to attīstīt bērna iekšējo vienreizējo būtību. Radošuma atraisīšana ļauj bērniem rast jaunus, inovatīvus risinājumus viņu problēmām. Mūsu speciālistu komanda strādā ar bērniem nelielā grupā, veltot daudz uzmanības katram dalībniekam un viņa vajadzībām.

kids-painted-hands

Kā reāli notiek nodarbības?

Darbā ar bērniem tiek pielietotas tādas metodes kā brīvā spēle, mākslas terapija, mūzikas terapija, individuālas sarunas, ķermeņa terapijas elementi un psihologu īpaša attieksme pret katru bērnu, kas stiprina bērna iekšējo būtību un pašvērtējumu. Tādēļ Mīlestības terapija spēj palīdzēt gan bērniem ar nopietnam psiholoģiskām grūtībām, gan bērniem, kuriem tādu nav. Jo ceļš pie savas iekšējas būtības un radošums vienmēr attīsta un dziedina cilvēka dvēseli.

Grupa darbosies vasaras brīvlaikā trešdienās no plkst. 9:00-13:00. Maksa par vienu reizi – 15 EUR. Pieteikšanās un vairāk info – 26039700 (Līga), psihologijascmajas@inbox.lv

10345576_1576010189321644_5423887300284134368_n1

Kas ir “Mīlestības māja”?

Nodarbības notiks “Mīlestības Mājā” (Rīgā, G.Zemgala gatvē 48.), kas veidojas kā īpaša vieta bērniem un pieaugušiem, kuri izvēlas iekšējas attīstības un dziedināšanas ceļu. Šeit top kristīgs bērnudārzs, darbojas divas bērnu terapijas grupas, notiek dažāda veida semināri (sertificēto auklīšu kursi, 10 soļu Mīlestības pedagoģijas programma vecākiem, semināri par seksualitāti un dzimumidentitāti un tml.). Vairāk par projektu var uzzināt šeit.

Šis ieraksts tika publicēts Notikumi ar birkām , , , , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s