4 terapeitiski vakari par SEKSUALITĀTI (tiešsaistē)

240_F_124323884_WISl3n9cUBFYjJcxIHHpLSk7eTlXbC8x

Kas īsti ir seksualitāte un vai tā saistīta tikai ar seksu? Kā lai saprotu, kā izpaužas mana seksualitāte?Kas notiek ar manu seksuālo enerģiju? Kā mana pagātne ietekme manu seksualitāti šodien? Ko varam aizvien mācīties no Freida? Kā sarunāties par seksualitāti ar bērniem? Kā seksualitāte saistīta ar manu raksturu? Kā varu gūt vairāk prieka un baudas no dzīves kopumā? Šiem un citiem aktuāliem jautājumiem būs veltīta tiešsaistes programma “4 TERAPEITISKI VAKARI PAR SEKSUALITĀTI”.

Programma “4 VAKARI PAR…” ir lieliska iespēja padziļināt savu izpratni par dažādiem seksualitātes aspektiem un gūt atbildes uz sev aktuāliem jautājumiem. Katra vakara programmā – saprotama, koncentrēta un praktiska lekcija, kā arī iespēja uzdot jautājumus un diskutēt par to, kas interesē tieši Tev.

28.05. Seksualitāte – māksla būt ar sevi, māksla būt ar citiem. Kas ir seksualitāte un kāpēc tas ir svarīgi? Kā seksualitāti izprot psiholoģijā? Ko varam mācīties no Freida? Kā izpaužas seksualitāte tieši tavā dzīvē? Par ko stāsta seksuālas grūtības?

4.06. Seksualitāte un pagātnes pieredze: ietekmē, bet nenosaka. Seksualitātes nozīme bērnībā un jaunībā. Seksualitātes apzinātie un neapzinātie aspekti. Ģimenes ietekme uz seksualitāti. Kādēļ un kā sarunāties par seksualitāti ar savu bērnu/pusaudzi?

11.06. Seksualitāte un raksturs. Psiholoģiski tipi un seksuāla uzvedība. Rakstura īpatnības un spēja būt tuvībā. Raksturu ietekme uz pāra attiecībām. Narciss, histēriķis, depresīvais… Kas īsti slēpjas aiz šiem terminiem un kā tas saistīts ar Tavu ikdienu?

18.06. Seksuālas attiecības briedumā. Sekss un attiecību dinamika. Dažādi idealizācijas veidi. Tuvība vai saplūšana? Mīlestība vai atkarība? Briedums un seksuāla bauda. Pāra attiecības, sekss un agresija.

Terapeitiski vakari notiks tiešsaistē, lietojot ZOOM platformu. Norises laiks no plkst.19-21.

Terapeitiskus vakarus vadīs:

Marks Jermaks, raidījuma “Mīlestības terapija” līdzautors (2015-2019), eksistenciālais psihologs

Dalības maksa par visu kursu (piesakoties līdz 23.maijam) – 80 euro (pārim – 130 euro).

Piesakoties no 23.maija līdz 27.maijam – 90 euro (pārim – 160 euro).

Piesakoties uz atsevišķu vakaru – 25 euro (pārim – 40 euro).

Reģistrācija: marks@augliba.lv vai sazinoties ar Marku caur fb.

Šis ieraksts tika publicēts Notikumi. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s