Bezspēcības spēks (mp3)

6

Mēs bieži ciešam no noguruma, bezspēcības un tukšuma. Viktors Frankls raksta, ka Rietumu cilvēks eksistē t.s. „eksistenciāla vakuuma” apstākļos. Viņš ir iemests šīs dzīves realitātē, taču īsti nav tam gatavs.

Viņš ir atrauts no savām saknēm – ģimenes, tradīcijas, kultūras, ticības, stabilām vērtībām. Varētu šķist, ka tas nozīmē būt brīva. Tomēr patiesībā cilvēks dramatiskā veidā satiekas ar savu bezspēcību.

Piesakies uz pasākumu: Intensīvā psihoterapeitiskā grupa “VIŅŠ. VIŅA. ATTIECĪBAS”

 

Psihologa un psihoterapeita kabinetā bieži nonāk cilvēki, kuri cieš no bezspēcības. Neviens uzreiz neskrien pie kāda speciālista, bet mēģina ar savām grūtībām tikt galā pats. Tomēr mums visiem ir pieredze, kad iepriekšējie risinājumi nedarbojas, bet jaunus atrast neizdodas.

Tomēr bezspēcība ir tikai kārtējais dzīves etaps, kas kaut ko mums māca. Ja gribam doties tālāk, ir jāsaprot, kam aiziet mūsu iekšējie resursu. Jo tie ir vienmēr, taču bieži mūsu spēks tiek ieguldīts lietās, kas augļus nedod un nedos nekad.

Empty_Suit

Blakus saviem klientiem esam daudzkārt piedzīvojuši to, ka pateicoties terapeitiskām attiecībām cilvēks spēj sākumā satikties gan ar savus bezspēcību, gan ar daudzām citām smagām lietām, bet tad paveras jauns ceļš. Cilvēka sirds pamazām mainās. Tāpat arī domāšana, bet rezultātā mainās arī situācija viņam apkārt.

Šoreiz raidījumā “Mīlestības terapija” – par bezspēcību un nogurumu, ko pienācis laiks pārvarēt.

Klausies mūs “Radio Marija Latvija” ceturtdienās plkst. 19.45 un sestdienās 21.30. Turpmāk raidījumu ieraksti pieejami tavasirds.com un milestibasmaja.lv.

Šis ieraksts tika publicēts Mīlestības terapija (mp3) ar birkām , , , , , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s