AAM kursu noslēgums Jelgavā: “Tā dzīvot vienkārši ir skaisti”

IMG_3772

Vakar diplomus par veiksmīgu auglības atpazīšanas metodes apgūšanu saņēma seši Jelgavas grupas dalībnieki. Pirms kursu noslēguma vēl pārrunājam aizraujošu tēmu par cilvēka seksualitāti.

Šī ir dāvana, kas strādā uz 100% tikai tad, ja ir “ieslēgtas” visas tās funkcijas: gan dzimtas turpināšana, gan abpusēja bauda, gan emocionālas saiknes padziļināšana, gan sociāla funkcija (kas paredz to, kas cilvēks pieņem no tuvības izrietošas saistības).

IMG_3763

Kopā ar kursu dalībniekiem pārdomājām to, kādi mīti par cilvēka seksualitāti traucē mums veidot harmoniskas attiecības laulībā un kā orientēties informatīvajā troksnī ap seksuālo dzīvi.

Otrajā vakarā daļā mūs uzrunāja Jelgavas diecēzes bīskaps Edvards Pavlovskis, kurš sniedza teoloģisko pārskatu par auglības dāvanu un laulāto dzīves vērtību. Pēc viņa teiktā, šāds dzīvesveids atbilst Dieva plānam un tiek svētīts.

IMG_3793

Uzrunas laikā bīskaps Edvards norādīja uz mākslīgas apaugļošanas problēmām no morāles viedokļa, kuras tika detalizēti aplūkotas lekcijā par bioētikas aktualitāti. Visbeidzot viņš apliecināja Baznīcas atbalstu dabīgajām ģimenes plānošanas metodēm, norādot, ka atvērtība dzīvībai un auglībai liecina par mīlestību starp laulātajiem.

Noslēgumā kursu dalībnieki dalījās ar savām atziņām par sešiem vakariem, ko esam pavadījuši kopā:

IMG_3766

“Esmu sevi vairāk iepazinusi, pieņēmusi, izpratusi. Var pat teikt, ka dzīve kļuvusi skaistāka.”

“Kursu laikā atteicāmies no kontracepcijas. Vairāk cieņas vienam pret otru. Palielinās mūsu emocionālā saikne.”

“Sapratām, ka viena no mūsu galvenajām problēmām, kāpēc nevaram ieņemt mazuli, ir mūsu galvā. Tas neizslēdz veselības problēmas, bet arī to var sakārtot.”

“Ja būtu agrāk zinājusi šajos kursos sniegto informāciju, nelietotu kontracepciju, jo auglības dienas taču neilgst visu mēnesi.”

“Tā dzīvot vienkārši ir skaisti.”  

Šo darbu Jelgavā noteikti turpināsim. Rudenī notiks nu jau ceturtais AAM kurss.

Šis ieraksts tika publicēts Notikumi ar birkām , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s